Salon kosmetyczny Toruń- Najnowsze zabiegi laserowe

Termosy obiadowe sklep Termos na obiad
Termos obiadowy, niezbędne do pracy jak i w podróży.
25 września, 2019
Endermologia LPG skuteczne usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry
Odchudzanie i ujędrnianie skóry w czasie jednego zabiegu – Endermologia LPG
25 września, 2019

Salon kosmetyczny Toruń- Najnowsze zabiegi laserowe

Zabiegi kosmetologii medycznej - nowoczesne modelowanie sylwetki

Zabiegi kosmetologii medycznej - nowoczesne modelowanie sylwetki

Obecnie każdy nowoczesny salon kosmetyczny oferuje całą paletę interesujących zabiegów, jakie nie tylko pielęgnują skórę, ale również modelują sylwetkę, eliminują cellulit, tłuszcz niepotrzebne owłosienie i rozpowszechniają medycynę anti-aging. Wszystkie te elementy są możliwe dzięki rozwojowi technologii, które przynoszą co raz to nowsze i skuteczniejsze rozwiązania przeciwko starzeniu się, problemom skóry czy nadwadze. Co ważne, najnowsze technologie sprawiają, że zabiegi stają się mniej inwazyjne, dzięki czemu nie obarczają już sprawności pacjentów, a przynoszą niezwykłe rezultaty. Wiele gabinetów kosmetycznych cieszy się pozytywnymi opiniami na temat dostarczanych usług, wynikającymi z zabiegów wysokiej jakości.

ZABIEGI OFEROWANE PRZEZ NOWOCZESNY GABINET KOSMETYCZNY

Nowoczesne zabiegi oczyszczające

Pośród nowoczesnych zabiegów nie może zabraknąć takich rozwiązań, które mają na celu odświeżenie i oczyszczanie skóry. Wypielęgnowana skóra jest zdecydowanie bardziej podatna na działanie innych zabiegów kosmetycznych, a do tego jest zdecydowanie bardziej promienna i estetyczna. Usuwanie zaskórników, niedoskonałości, martwego naskórka i łoju pozytywnie wpływa na jej zdrowie i wygląd. Zazwyczaj stosowane w tym celu w salonach kosmetycznych działania, mają za cel otwarcie porów i usunięcie z nich nieczystości. Najprostsza metoda angażuje pracę kosmetyczki, która manualnie usuwa nieczystości z wcześniej otwartych porów przez nacisk na skórę. Możliwe jest również oczyszczanie chemiczne, jakie zużywa kwasy w odpowiednich stężeniach. Inne metody zazwyczaj angażują pracę specjalistycznych urządzeń. Przykładowo urządzenie do zabiegu mikrodermabrazji ściera warstwy starego naskórka i zasysa je do wnętrza. Jedną z najnowocześniejszych metod w tym zakresie jest peeling kawitacyjny, który wykorzystuje moc ultradźwięków.

Nowoczesne zabiegi regenerujące

Najpopularniejszym zabiegiem mocno odnawiającym jest mezoterapia igłowa. To za jej sprawą dawane są skórze wartości odżywcze i regenerujące, które pobudzają organizm do uruchamiania procesów naprawczych oraz do produkcji elastyny i kolagenu. Mezoterapia to wstrzykiwanie specjalnych koktajli z aminokwasów, kwasu hialuronowego, witamin i wyciągów roślinnych, które mają niezwykły, pozytywny wpływ na kondycję skóry. Tego rodzaju działania nadają skórze elastycznośc i jędrność oraz zwalniają proces starzenia.

W tym zakresie można wykorzystać również materiał nazywany osoczem bogatopłytkowym. Wydziela się ono bezpośrednio z krwi pacjenta i ma nieporównywalny wpływ na samodzielną regenerację skóry. Komórki macierzyste udoskonalają wygląd skóry, jej gęstość i elastyczność, a także wygładzają zmarszczki. W ten sposób odtwarzane są zepsute komórki, wzrasta wytwarzanie kolagenu, a także rozwój naczyń krwionośnych.

Nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę

Zabiegi modelowania sylwetki przede wszystkim interesują tych, którzy chcą pozbyć się niepotrzebnego tłuszczu, zwłaszcza z obszarów, które są niepodatne na aktywność fizyczną i opracowane diety. Innowacyjna technologia pomogła stworzyć metody, dzięki którym tkanki tłuszczowe zostają rozbite, przechodzą w stan płynny, ze względu na co o wiele łatwiej je odessać albo przenieść do wątroby, skąd zazwyczaj usuwane są za pomocą naturalnych procesów przemiany materii. Tego rodzaju zabiegi zwykle mają także dodatkowe dobre efekty, np.: stymulują produkcję kolagenu lub wspomagają likwidowanie toksyn. Najczęściej w taki sposób można też pożegnać cellulit, zminimalizować zmarszczki, blizny czy rozstępy.

Istnieje wiele nowoczesnych sposobów modelowania sylwetki i wspomagających odchudzanie. Należy do nich na przykład endermologia, która za pomocą specjalnie wykonanych rolek rozmasowuje ciało i tym samym rozbija strukturę tłuszczu. Inna metoda, czyli kriolipoliza bazuje na niszczeniu przez mrożenie tkanki tłuszczowej w temperaturze nie przekraczającej -10°C. Natomiast kawitacja ultradźwiękowa bazuje na sile ultradźwięków. Istnieją również metody wykorzystujące iniekcję lub laser. Z reguły te zabiegi nie są inwazyjne i przynoszą zauważalne efekty: możliwe jest usunięcie nawet 40% tkanki tłuszczowej, jednak nie powinny one zastępować aktywności fizycznej i właściwej diety, a zaledwie wspomagać.

Nowoczesne zabiegi laserowe

Choć lasery są w kosmetologii znane od dawna, ciągle odnajdują co raz to lepsze i skuteczniejsze funkcje, dzięki postępowi i bezpieczniejszemu działaniu. Gabinety kosmetyczne oferują nowatorskie zabiegi laserowe, które działają na różne obszary ciała i tak samo różne problemy. Najbardziej znana jest z pewnością depilacja laserowa, która eliminuje niechciane owłosienie z każdego miejsca na ciele na długi czas. Zabiegi laserowe zwalczają również problemy skórne: na przykład usuwają trądzik, zabijając bakterie powodujące stany zapalne lub usuwają przebarwienia, które pojawiają się ze względu na skupiska melaniny (barwnika) w tym samym miejscu. Inne zabiegi laserowe umożliwiają zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych lub są świetnym sposobem odmładzania.

Nowoczesne zabiegi odmładzające

Stymulacja kolagenu i elastyny bezpośrednio wpływa na stan skóry i tym samym ją odmładza. Z tego względu część zabiegów pobocznie wpływa na zatrzymywanie procesów starzenia. Istnieją jednak zabiegi, które pierwszorzędnie odmładzają skórę, sa to np. zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, mezoterapia lub liftingi. Nowoczesne metody liftingujące, stosują innowacyjne technologie i sposoby, dzięki którym nie zawsze wiążą się one z inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. Dla przykładu liftingi HIFU – skutkujące dzięki ultradźwiękom lub za pomocą nici liftingujących – wpuszczanych w głębokie warstwy skóry, aby podnosiły i utrzymywały konkretne partie skóry.

Gabinet kosmetyczny Toruń

Komentarze są wyłączone.